50.000’den fazla işletme tarafından güvenilir kabul edilmiştir

Freshdesk Omnichannel Suite'in neden en hızlı değer elde etme süresine sahip en eksiksiz destek çözümü olduğunu keşfedin.

Daha anlamlı görüşmeleri yeniden yaratın ve hizmet temsilcilerini müşteri şampiyonlarına dönüştürün. 3 aydan kısa bir sürede müşteri ve çalışan memnuniyetini başlatın!

Müşterileri Zahmetsiz Bir Şekilde Memnun Edin

Her deneyimi sadeleştirin ve desteği tercih ettikleri kanallarda sunarak müşterilerin kontrolü tekrar ele almalarını sağlayın.

Her Temsilcinizi Müşterilerinizin Bir Numaralı Tercihi Haline Getirin

Temsilcilerinize, müşteri ihtiyaçlarını proaktif olarak anlamaları ve bir sonraki en iyi eylemi önermeleri için daha fazla bağlam ve otomasyon sağlayın.

Hizmet Hızını Tavana Çıkarın

Olağanüstü müşteri hizmetini çok hızlı sunun. Müşterilerimiz, NEO platformuyla 3 aydan kısa sürede hizmet üretkenliği kazanımları gerçekleştirir ve daha hızlı yenilik yaparlar

Freshdesk

Müşteri ve Temsilci Memnuniyetinin Kolay Hali

Tüm kanallarda en iyi, en sezgisel desteği sağlayın. Tek seferde mükemmel hizmet sunabilmek için müşterilerin isteklerini proaktif olarak anlayın.

Zamandan tasarruf edin ve tekrarlayan görevleri azaltın. Temsilcilerin, iş gücü otomasyonundan ve tek bir birleşik platformdan elde edilen bilgiler ile müşteri sorgularını hızla çözmesine yardımcı olun.

Freshchat

Müşterilerin Sevdiği Kanallara Bağlanın

Müşterileri, seçtikleri kanalda kullanılabilirlik ve yolculuklarının herhangi bir noktasında sorunsuz geçişlerle etkileyin. Canlı sohbet, internet, mobil ve iletişim merkezi desteği dahil olmak üzere çeşitli görüşme deneyimlerini entegre edin.

Müşterilerin yanıtlara hızlı ulaşmasına yardımcı olun. Müşterilere sorularını çözmede kolayca yardım edebilmek için yapay zeka destekli sohbet botlarını görevlendirin.

Freshdesk Contact Center

Destek Çağrılarını Rahatça Yanıtlayın

Daha etkili telefon görüşmeleri yapın ve müşterileri en baştan doğru uzmana bağlayın.

Çağrı verimliliğini artırmak için 360 derecelik müşteri görünümü ve rehberli çözümler ile temsilcileri harekete geçirin. Çağrı bekleme sürelerini önemli ölçüde azaltan ve daha akıllı yükseltmeler sağlayan güçlü yönlendirme motorlarından yararlanın.

Field Service Management

Uzaktan Çalışan Temsilcilerin Güvendiği Saha Hizmeti Sunun

Artık saha ekiplerinin uzaktan çalışırken müşterilere güvenli ve etkili bir şekilde hizmet vermesi her zamankinden daha fazla gerekmekte.  Uzaktaki temsilcilerin yoldayken sorunları kolayca çözmek için güvenebilecekleri saha hizmeti sunun.

Servis ekiplerini kullanılabilirlik, yakınlık ve beceri setine göre verimli bir şekilde yönlendirin. Müşterilere otomatik iletişim hatları ile gerçek zamanlı güncellemeleri sağlayın ve basitleştirilmiş randevu planlaması yaratmada yardımcı olun.

Müşteri Deneyimini Hızlandırmada Yenilik

Freshworks NEO ile

Pazar değişikliklerine daha hızlı yanıt verin ve ekipleri, müşterileri daha iyi tanımaları için güçlendirin Freshdesk ve Freshworks NEO platformunun birleşik gücü ile.

1.000'den fazla Marketplace uygulamasında zengin API'ler ve önceden teslim edilen entegrasyonlarla esnek bir şekilde entegre ederek genişleyen müşteri desteği ihtiyaçlarınızı karşılayın.

Müşterilerin Freshdesk’i Çok Sevmesinin Nedeni

Sektörde nasıl tanınıyoruz?