Nasze rozwiązania wywołały już zachwyt ponad 50 tysięcy firm

Twoi klienci się zmienili. Czas zmienić sposób ich obsługi.

Klienci oczekują obecnie, że uszanujesz ich czas, od razu odpowiadając na ich pytania i ułatwiając im kontakt ze sobą. Rozwiązanie Freshchat umożliwia spełnienie tych oczekiwań dzięki nowoczesnemu komunikatorowi oraz chatbotom wykorzystującym sztuczną inteligencję.

Jedna skrzynka odbiorcza dla wszystkich wiadomości

Odbieraj wszystkie wiadomości od klientów w jednym miejscu niezależnie od tego, skąd pochodzą — z czatu w aplikacji, czatu na stronie internetowej czy komunikatora, np. WhatsApp, Facebook Messenger, iMessage. Zapewnij wsparcie klientom wysyłającym wiadomości za pomocą aplikacji i urządzeń.

Samoobsługa. W każdym środowisku.

Zbuduj raz i wdrażaj chatboty we wszystkich aplikacjach i urządzeniach wykorzystywanych na potrzeby komunikacji. Odpowiadaj na pytania klientów, przeprowadzaj ich przez proces rozwiązywania problemów oraz w inteligentny sposób eskaluj sprawy – wszystko to automatycznie!

Osiągaj więcej mniejszym wysiłkiem

Obniż koszty obsługi klienta. Odejdź od kosztownych i powolnych kanałów na rzecz nowoczesnych niskokosztowych narzędzi komunikacji z myślą o efektywnym skalowaniu.

Wyjdź poza tradycyjny chat na żywo, sięgając po nowoczesne komunikatory firmowe

Prowadź asynchroniczne rozmowy z klientami za pośrednictwem aplikacji i urządzeń komunikacyjnych

 

CHATBOTY

Zagwarantuj dostępne natychmiast rozwiązania

 

Wdrażaj na pierwszej linii chatboty wykorzystujące sztuczną inteligencję, aby dostarczać klientom szybkie odpowiedzi na ich pytania – zarówno te informacyjne, jak i handlowe – niezależnie od kanału ich przesłania.

 

 

KANAŁY KOMUNIKACJI

Uprość sposób komunikowania się klientów z Tobą

 

Zapewnij wsparcie klientom korzystającym z różnych narzędzi komunikacji – nowoczesnych komunikatorów, takich jak WhatsApp, Apple Business Chat, Facebook czy LINE, lub Twojej witryny bądź aplikacji mobilnej. Uprość odpowiadanie na pytania, wprowadzając pojedynczą skrzynkę odbiorczą.

 

 

PROAKTYWNA OBSŁUGA KLIENTA

Okaż proaktywne podejście i zdobądź zaufanie klientów

 

Przewiduj sytuacje, w których klienci mogą potrzebować pomocy, i wysyłaj im powiadomienia o swojej dostępności oraz gotowości do zaoferowania wsparcia.

 

 

Przyspiesz innowacje w zakresie obsługi klienta w oparciu o platformę NEO.

Szybko wprowadzaj innowacje, aby sprostać rosnącym potrzebom w zakresie wsparcia klienta, w oparciu o otwartą i elastyczną platformę Neo, która zapewnia rozbudowane interfejsy API na potrzeby wprowadzania niestandardowej integracji, zautomatyzowanych przepływów procesów, inteligentnej analityki oraz rozwiązań dostarczanych przez partnerów.

 

 

 

Dokonaj zespolenia wszystkich swoich narzędzi i danych

Przeprowadź błyskawiczne zespolenie procesów wsparcia klienta w całej organizacji w oparciu o ponad 1000 gotowych integracji dla wykorzystywanych obecnie aplikacji handlowych.

Obsługa milionów rozmów w firmach różnej wielkości

Zacznij już dziś od nowych opcji komunikacji, które pokochają Twoi klienci!

 

Zarejestruj się na 21-dniowy bezpłatny okres próbny. Nie wymagamy żadnych kart kredytowych. Bez haczyków.