Zaufało nam ponad 50 tysięcy firm

Dowiedz się, dlaczego pakiet Freshdesk Omnichannel Suite jest najbardziej kompletnym rozwiązaniem wsparcia z najkrótszym okresem uzyskania wartości.

Prowadź bardziej konstruktywne rozmowy i przekształć pracowników w mistrzów obsługi klienta. Wywołaj zachwyt u klientów i personelu w mniej niż 3 miesiące!

Bez wysiłku zachwyć klientów

Uprość procesy i pozwól klientom decydować, oferując im oczekiwane wsparcie za pośrednictwem preferowanych przez nich kanałów.

Spraw, by każdy pracownik stał się mistrzem obsługi klienta

Zapewnij pracownikom szerszy kontekst i automatyzację, tak aby mogli lepiej rozumieć potrzeby klientów i proponować im najlepsze rozwiązania.

Osiągnij oszałamiającą prędkość obsługi

Przyspiesz obsługę klienta bez uszczerbku dla jej jakości. Nasi klienci osiągają wzrost wydajności obsługi w czasie krótszym niż trzy miesiące oraz mogą szybciej wprowadzać innowacje dzięki platformie NEO.

Freshdesk

Łatwo wywołuj zachwyt u klientów i personelu

Zagwarantuj najlepsze, najbardziej intuicyjne wsparcie za pośrednictwem wszystkich kanałów. Proaktywnie poznawaj potrzeby klientów, aby osiągnąć doskonałe wyniki za pierwszym razem.

Oszczędzaj czas i ogranicz powtarzalność zadań. Pomóż pracownikom szybko reagować na zapytania klientów dzięki automatyzacji i zapewnieniu im dostępu do wiedzy za pośrednictwem pojedynczej, ujednoliconej platformy.

Freshchat

Docieraj do klientów preferowanymi przez nich kanałami

Zagwarantuj klientom imponującą dostępność w wybranym przez nich kanale oraz płynne przełączanie na każdym etapie procesu. Uwzględnij różne sposoby komunikacji, w tym za pomocą czatu na żywo, przez Internet, telefonicznie oraz za pośrednictwem centrum kontaktu.

Pomóż klientom szybko znajdować odpowiedzi. Uruchom chatboty wykorzystujące sztuczną inteligencję, aby łatwo odpowiadać na pytania klientów.

Freshdesk Contact Center

Bez wysiłku odbieraj telefony w sprawach dotyczących wsparcia

Zwiększ efektywność porad telefonicznych, łącząc klientów od razu z właściwym ekspertem.

Zapewnij pracownikom 360-stopniowy ogląd klientów oraz wskazówki mające na celu poprawę wyników komunikacji telefonicznej. Wykorzystuj potężne mechanizmy routingu, które znacząco skracają czas oczekiwania na połączenie i umożliwiają inteligentniejszą eskalację.

Field Service Management

Zapewnij obsługę w terenie, której ufa personel pracujący zdalnie

Dziś w większym stopniu niż kiedyś zespoły pracujące w terenie muszą zagwarantować klientom bezpieczną i skuteczną obsługę w ramach pracy zdalnej.  Oferuj obsługę w terenie dzięki narzędziom, którym personel zdalny może zaufać.

Efektywnie zarządzaj zespołami w oparciu o dostępność, odległość od klienta oraz umiejętności. Oferuj klientom aktualne informacje w czasie rzeczywistym w oparciu o chatboty i uproszczone planowanie terminów.

Przyspiesz innowacje w zakresie obsługi

klienta w oparciu o platformę Freshworks NEO

Szybciej reaguj na zmiany na rynku i umożliwiaj zespołom lepsze poznanie klientów w oparciu o połączone możliwości rozwiązań Freshdesk i platformy Freshworks NEO.

Zaspokajaj rosnące potrzeby w zakresie wsparcia klienta poprzez elastyczną integrację z wykorzystaniem rozbudowanych interfejsów API oraz gotowych integracji dla ponad 1000 aplikacji handlowych.

Dlaczego klienci uwielbiają Freshdesk

Rozpoznawalność w branży

Zacznij już dziś od bezpłatnego okresu próbnego.

Rozpocznij 21-dniowy bezpłatny okres próbny. Nie wymagamy żadnych kart kredytowych. Bez haczyków.