Müşteri ve çalışan beklentilerini aşmak için dünya genelinde 50.000'den fazla şirket tarafından kullanılan işletme yazılımını deneyin.

2x 2f homepage 2x 2f homepage

Sorunsuz, basit, kolay

Freshworks, işletmelerin müşterilerini ve çalışanlarını memnun etmelerini hızlandırıp kolaylaştırır.

İşletmelerin yolculukları boyunca yazılımları nasıl keşfettikleri, yazılımlarla nasıl etkileşim kurdukları ve yazılımlardan nasıl değer elde ettikleri konusunda yeni bir yaklaşım benimsiyoruz.

Engellere takılmadan hazırlanıp çalışır

Yazılımımızı doğrudan web sitemizden deneyin veya satın alın ve aylar değil, sadece birkaç gün içinde sistemi tanıyıp hemen kullanmaya başlayın.

Ücretsiz denemeyi başlat

Ödeme planınızı seçin

Fiyatlandırma planlarımız, modern işletmelerin kullanım durumları için tasarlanmıştır ve her büyüklükteki kuruluş için uygun maliyetlidir.

Fiyatlara göz atın

Kullandıkça geliştirip özelleştirin

Çok az kod geliştirmeyle ve pazarımızda kullanıma sunulan 1.100'den fazla özel uygulama ile deneyimleri benzersiz iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde genişletin ve özelleştirin.

Mağazayı ziyaret edin

Hızlıca değer yaratın

Anında somut sonuçlar elde etmek için modern otomasyon ve işbirliği araçlarıyla ekibinizin üretkenliğini ve verimliliğini hızlandırın.

Nasıl mı?

Büyük küçük 50 binden fazla bize güvenen müşteri

Her büyüklükteki şirket için çok sayıda karmaşık iş sorununu çözen modern SaaS çözümlerinin lider sağlayıcısıyız. Dünya çapında 120'den fazla ülkedeki işletmeler, müşterilerini ve çalışanlarını her gün memnun etmek için Freshworks ürünlerini kullanıyor. 

Dünyanın en sevilen şirketlerinden biri olmayı hedefliyoruz

Kültür

Yüksek kaliteli çalışmayı, o çalışmadan keyif almayı ve gurur duymayı, uygulama hızını ve yoğun müşteri odaklılığını destekleyen bir kültür.

Çeşitlilik

Tam kapsamlı çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık bizim için temel önceliklerdir.

Deneyim

Yöneticilerimizin liderlik yeteneklerini güçlendirerek ekip deneyimini geliştirmeye odaklanın.

Ekip

4.000 çalışan ve Hindistan, ABD, Avrupa ile Avustralya'daki büyüyen ofisler.

Başlamaya hazır mısınız?

Müşterilerini ve çalışanlarını memnun etmeyi hızlı ve kolay hale getirmek için Freshworks'ün modern SaaS ürünlerini kullanan, her ölçekten 50.000'den fazla şirketten oluşan topluluğumuza katılın.

Satış Departmanı ile İletişime Geçin