Wypróbuj oprogramowanie biznesowe używane przez ponad 50 000 firm na całym świecie, aby przekraczać oczekiwania swoich klientów i pracowników.

2x 2f homepage 2x 2f homepage

Bezproblemowo, łatwo i przyjemnie

Dzięki Freshworks firmy mogą w łatwy i szybki sposób zapewnić zadowolenie swoich klientów i pracowników.

Stosujemy nowatorskie podejście do tego, jak firmy odkrywają i wykorzystują oprogramowanie oraz czerpią z niego korzyści na wszystkich etapach procesu.

Bezproblemowy start

Wypróbuj lub kup nasze oprogramowanie bezpośrednio na naszej stronie i rozpocznij pracę w ciągu kilku dni – a nie miesięcy.

Rozpocznij bezpłatny okres próbny

Wybierz swój plan cenowy

Nasze plany cenowe zostały opracowane z myślą o nowoczesnych zastosowaniach biznesowych i są przystępne dla firm każdej wielkości.

Zobacz cennik

Rozszerzaj i dostosowuj do własnych potrzeb

Rozszerzaj i dopasowuj rozwiązania do swoich unikalnych potrzeb biznesowych, dzięki platformie niskokodowej i ponad 1100 niestandardowym aplikacjom dostępnym w naszym sklepie.

Odwiedź sklep

Wyższa wartość dodana w krótkim czasie

Przyspiesz produktywność i wydajność swojego zespołu dzięki nowoczesnym narzędziom do automatyzacji i współpracy, aby w krótkim czasie móc uzyskać wymierne rezultaty.

Dowiedz się więcej

Zaufało nam ponad 50 tys. dużych i małych firm

Jesteśmy przodującym dostawcą nowoczesnych rozwiązań SaaS, które to rozwiązują wiele złożonych problemów biznesowych w firmach każdej wielkości. Firmy z ponad 120 krajów na całym świecie korzystają z produktów Freshworks, aby każdego dnia dbać o zadowolenie swoich klientów i pracowników.

Dążymy do tego, by być jedną z najbardziej uwielbianych firm na świecie

Kultura

Kultura wspierająca wysoką jakość pracy, radość i dumę z niej, szybkość realizacji zadań oraz intensywną koncentrację na kliencie.

Różnorodność

Pełnowymiarowa różnorodność, równość i integracja to nasze kluczowe priorytety.

Doświadczenie

Koncentrujemy się na zwiększeniu doświadczenia zespołowego poprzez wzmocnienie zdolności przywódczych naszych menedżerów.

Zespół

4000 pracowników, których liczba stale rośnie, w biurach w Indiach, USA, Europie i Australii.

Gotowi, aby rozpocząć?

Dołącz do naszej społeczności ponad 50 000 firm różnej wielkości, które korzystają z nowoczesnych produktów SaaS firmy Freshworks, aby szybko i łatwo spełniać wymagania swoich klientów i pracowników.

Kontakt z działem sprzedażowym